انواع روان کننده ها و فوق روان کننده ها

  • فروش انواع روان کننده کربوکسیلاتی یا فوق روان کننده کربوکسیلات
  • فروش انواع ژلهای میکروسیلیس
  • تهیه انواع زودگیر
  • فروش انواع ضد یخ های بتنی

روان کننده کربوکسیلاتی یا همان فوق روان کننده کربوکسیلاتی که بر پایه پلی کربوکسیلات اتر است محصولی بسیار عالی در زمینه روان کننده بتن می باشد و سیمان موجود در بتن را پخش می کند و یکی از مواد لازم و ضروری در بتن های حرفه ای یا همان خود ترازشونده و خود تراکم شونده می باشد.و این مواد باعث کاهش آب تا س درصد می شود و منافذ بتن را می پوشاند و منافذی باز نمی ماند و استحکام و مقاومت بتن را در برابر ضربه و فشار زیاد می کند. و مواد و ذرات موجود در سیمان را در سرتاسر بتن یکنواخت و یک دست پراکنده می کند 

افزودنیهای فوق روان کننده بتن می توانند ،‌خاصیت دافعه الکترواستاتیکی همانند خواصی که در فوق روان کننده پایه نفتالین یا فوق روان کننده پایه لیگنوسولفونات یا فوق روان کننده پایه ملامین دیده می شود و یا با خاصیت الکترواستاتیکی ایجاد ممانعت فضایی که در پلی کربوکسیلات اترها وجود دارد مانع چسبیدن ذرات سیمان به یکدیگر شده و به این ترتیب نیاز سیمان به آب را به حداقل می رساند و به دلیل قابلیت بالا در کاهش آب در تهیه سیمان مقاوم ، ایجاد قابلیت خود تراکمی در سیمان بسیار مورد استفاده اجرا کنندگان پروژه های بتن ریزی قرار می گیرد .

از ویژگیهای فوق روان ساز کربوکسیلاتی نسبت به سایر فوق روان کننده های موجود توانایی بالای فوق روان ساز کربوکسیلاتی در افزایش دوام و عمر مفید سازه بتنی است که در نتیجه حمل بتن در مسافتهای طولانی را ممکن خواهد نمود . ابر روان کننده کربوکسیلاتی با توجه به بنیان شیمیایی خود هیچگونه اثر نامطلوب بر زمان گیرش و دیگر خواص و ویژگیهای بتن نخواهد داشت .

انواع ترمیم کننده ها درز گیرهای:

در بتن ریزی گاهی نیاز به ترمیم می باشد که در این زمان از ترمیم کننده ها استفاده می شود و که بر پایه سیمان و الیاف و لاتکس خشک می باشد که مقاومت را بالا برده و طول عمر بالایی دارد و از نظر نفوذ آب و موادی همچون آب بسیار نفوذ پذیری بسیار کمی دارد و توسط ماله کشی انجام می شود و ضخامت زیادی ندارد اما بسیار مقاوم است.

میزان مصرف 

میزان مصرف پودر سخت کننده مطابق محل مصرف، میزان مصرف در هر متر مربع به کیلوگرم، میزان بار ترافیکی به تن در جدول زیر است :

  • محل مصرف                  میزان مصرف            میزان بار 

  • پارکینگ معمولی        kg 5 -4         تا 3 تن

  • سالن های تولید            kg  5          تا 6 تن

  • بارانداز بار آشیانه ها        kg 7         تا 10 تن

  • جاده معادن سنگ          kg 12         تا 22 تن

تصاویر ذرات بتن

کف سازی
کف سازی
کف سازی
کف سازی